Materiały do nauki języka angielskiego – oddziały przedszkolne

Pani Dorota Stępień pozdrawia maluchy z klasy 0 i publikuje materiały do zdalnych zajęć z języka angielskiego!

Tydzień 1

W tym tygodniu uczymy się liczyć wraz z piosenką!

Tydzień 2

W kolejnym tygodniu kwarantanny powtarzamy słówka związane z rodziną za pomocą piosenki:

Tydzień 3

W tym tygodniu poznamy niesfornego Johny’ego podjadającego cukier!

Tydzień 4

Easter – Wielkanoc. Kilka słówek związanych z tym świętem.

Słówka z wymową.

Kolorujemy świąteczne obrazki. Należy kliknąć na obrazek i możemy zacząć kolorować!

Tydzień 5

W tym tygodniu poznajemy części ciała z piosenką Head and Shoulders a dodatkowo wykonamy ćwiczenia fizyczne!

Tydzień 6

W tym tygodniu proponujemy wykonanie wiosennego kapelusza według instrukcji w języku angielskim dostępnej na tej stronie.

Tydzień 7

Temat: Dress your teddy! Ubierz misia!

Dzieciaki, co powiecie na grę komputerową w języku angielskim, w której wcielicie się w projektanta mody? Jeśli nie znacie angielskiego i nie umiecie czytać – nic nie szkodzi! Gra jest bardzo intuicyjna, na pewno poradzicie sobie z ubraniem misia!

Dzień Matki:
Z okazji święta naszych mam, posłuchajcie piosenkę: