Góra Grosza

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie ZSP PG w Jastrzębiu po raz kolejny wzięli udział w akcji „Góra Grosza”.

W dniach 25.11-06.12.2013 zbierali monety do przygotowanych przez siebie  skarbonek. Każda klasa w miarę możliwości starała się o jak największą ilość grosików.

Tuż po zakończeniu akcji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Kasia Wełpa i Karolina Czerska dokonały podliczenia i pod nadzorem opiekunów wyłonili zwycięzców.

Ogółem podczas tegorocznej edycji akcji „Góra Grosza” zostało zebrane 587,91 zł

Wyniki konkursu na największą „górę grosza” uzyskaną przez klasę przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE: klasa III C

II MIEJSCE: klasa I B

III MIEJSCE: klasa II B

Zwycięska klasa III C otrzymała nagrodę, w postaci pysznego poczęstunku, ufundowaną przez Samorząd Uczniowski PG, a pozostałe klasy pamiątkowe dyplomy.

Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwali  p. Gniadek Agnieszka i Gajewski Michał – opiekun SU.

gora_grosza