Nowy Zarząd SU

SPRAWOZDANIE Z WYBORÓW DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W JASTRZĘBIU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

27 września 2016 roku w Zespole Szkół Publicznych w Jastrzębiu odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum. W komisji wyborczej, która dbała o poprawny przebieg wydarzenia znaleźli się uczniowie klas I-III: Natalia Kozłowska, Wiktoria Laskowska, Patryk Węgłowski oraz Tomasz Kuźdub wraz z opiekunami: p. Michałem Gajewskim i p. Agnieszką Gniadek. Zaraz po zakończeniu wyborów kadra uczniowska rozpoczęła liczenie głosów. W wyborach wzięło udział 161 osób, w tym 9 nauczycieli. W sumie oddano 288 ważne głosy i 34 nieważnych. W wyniku przeprowadzonego głosowania do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum weszły osoby z największą liczbą głosów, spełniające warunki zawarte w Regulaminie, tj.:

Wietrak Olga IIIc – 85 głosów,

Potrzeszcz Jakub Ia – 44 głosy,

Piętek Patrycja IIIb – 36 głosów,

Kobel Asia IIa – 26 głosów,

Kopycka Ada Ib – 15 głosów.

Kliknij, by zobaczyć więcej zdjęć