Roztańczone andrzejki

Tegoroczne andrzejki, zorganizowane jak zawsze przez Zarząd SU, były z wielu powodów odmienne od tych wcześniejszych. Po pierwsze, w związku z nową polityką żywieniową w placówkach oświatowych i likwidacją sklepiku szkolnego, która była jej pokłosiem, zmieniła się filozofia żywieniowa imprez samorządowych. Członkowie Zarządu zdecydowali się więc na własnoręczne przygotowanie smacznych i zdrowych potraw dla uczestników zabawy. Kolejną nowinką było zrezygnowanie z usług zewnętrznych didżejów na rzecz większego zaangażowania naszych uczniów w oprawę muzyczną dyskoteki. Czymś nowym było również zainicjowanie przez SU wspólnych zabaw tanecznych, które zobaczyć możecie na załączonych niżej filmikach. To wszystko spowodowało odwrót spadkowego trendu frekwencji, który dawał się we znaki od kilku lat na imprezach szkolnych. Mamy nadzieję, że ten progres się utrzyma i zabawa choinkowa zgromadzi jeszcze większą liczbę uczestników!

Korzystając z okazji, jako opiekun SU, pragnę serdecznie podziękować Zarządowi SU, osobom pomagającym oraz nauczycielom pilnującym porządku podczas imprezy za pracę i serce włożone w przygotowanie tegorocznych andrzejek!

Taniec nr 1:

Taniec nr 2:

Galeria zdjęć:

Kliknij, by przejść do galerii