Nowy Przewodniczący Szkoły i sukcesy sportowe

Podczas dzisiejszego apelu poznaliśmy nowy Zarząd SU wyłoniony w powszechnych wyborach tydzień temu. Przewodniczącym został Szymon Stefański, jego Zastępcą Katarzyna Wełpa, Skarbnikiem Karolina Czerska zaś Sekretarzem Sandra Kowalik. P. Po prezentacji nowego Zarządu przez Opiekuna SU p. Agnieszkę Gniadek oraz odczytaniu listu Minister Edukacji na temat samorządów uczniowskich, p. Leszek Mąkola pochwalił się radosnymi nowinami dotyczącymi sukcesów sportowych naszej placówki. Zdobyliśmy drugie miejsce w powiecie w rankingu szkół z najlepszymi wynikami sportowym. Ponadto, drużyny dziewcząt zajmując pierwsze miejsce, a chłopców drugie, zakwalifikowaly się do międzyszkolnego etapu konkursu w biegach sztafetowych.

Kliknij na obrazek, by przejść do galerii