DZIEŃ MAMY I TATY w kl. 2b

02.06.2023r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której uczniowie z kl.2b pod „czujnym okiem” wychowawczyni p. Renaty Cendrowskiej zaprezentowały swój program  artystyczny. Wszyscy z uwagą, wzruszeniem i odrobiną humoru  obserwowali występy dzieci. Za swoje popisy mali aktorzy zostali nagrodzeni burzą braw. Po występie były życzenia, całusy oraz własnoręcznie przygotowane prezenty. Dodatkową atrakcją dla rodziców było odnalezienie portretu swojego dziecka. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.