Dzień Rodziny kl. 1b

,,Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek.”

Dnia 12 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyło się wielkie święto – akademia z okazji „Dnia Rodziny”. Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców i Dziadków, którzy pojawili się w komplecie, a obecność Pani Dyrektor Katarzyny Przytuła Bińkowskiej dodała powagi całej uroczystości. Część artystyczną dla swoich najbliższych zaprezentowali uczniowie klasy 1b, pod opieką swojej wychowawczyni Renaty Czarnota.   Tego szczególnego dnia nie zabrakło pięknych słów ukrytych w wierszach i piosenkach płynących prosto z małych, ale gorących serc. Dzieci ujawniły swoje talenty taneczne podczas pięknej choreografii do utworu Afric Simone „Hafanana”.  Były laurki, kwiaty, życzenia i słowa podziękowania dla Rodziców i Dziadków a przy tym, jak można się było spodziewać, wiele wzruszeń.  Po raz kolejny okazało się, że trzeba i warto świętować tak ważny dzień.
Miłość przecież „zaczyna się w domu i rozwija się w domu. Tu nigdy nie brak sposobności, aby ją okazać”.