Gwiazdo świeć, kolędo leć!

Tytułowe hasło przyświecało dzisiejszemu świątecznemu spotkaniu kolędowemu zorganizowanemu przez klasy szóste pod kierownictwem pań Małgorzaty Jasińskiej i Kingi Wesołowskiej. W spotkaniu oprócz szkolnej społeczności udział wzięli również Wójt Gminy Jastrząb p. Andrzej Bracha, Proboszcz Parafii Jastrząb ks. Zbigniew Tuchowski oraz przedstawiciele rodziców.

Uczniowie szóstych klas wykonali szereg popularnych polskich kolęd, deklamowali świąteczną poezję i złożyli bożonarodzeniowe życzenia zgromadzonym widzom i ich rodzinom. Po występie, głos zabrała Dyrektor PSP p. Beata Przytuła-Bińkowska, p. Wójt oraz ks. Proboszcz.

Na koniec, nauczyciele rozdali nagrody za osiągnięcia w ostatnio organizowanych konkursach, co zostało uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach:

Nieobecnych na przedstawieniu zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo: