Zwiedzamy ciekawe miejsca Polski

26 maja 2023 roku uczniowie klas V – VII  uczestniczyli w wycieczce do Łodzi. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Orientarium ZOO Łódź. Uczniowie zwiedzili najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo Wschodniej, jedną z największych atrakcji w Orientarium  – podwodny tunel, w którym pływa 1300 osobników wśród nich majestatyczne płaszczki, rekiny. Spacer po Zoo wśród wielu gatunków zwierząt był wspaniałą lekcją biologii i geografii.

Mandoria  – Misto Przygód – drugi punkt programu,  wywołał wśród uczniów niezapomniany uśmiech na twarzy. Kilka godzin spędzonych w parku rozrywki, pyszny obiad sprawiły, że wszyscy zmęczeni i zadowoleni wrócili do domu.