Pomagamy zwierzakom…

Uczniowie z klasy 4a i 6 podjęli inicjatywę zorganizowania zbiórki karmy dla piesków przebywających w Punkcie Przetrzymań Szydłowiec. Inicjatywa ta spotkała się z ogromnym odzewem, a do zbiórki przyłączyła się cała szkoła.

Uczniowie nie tylko pokazali swoje zaangażowanie, ale także edukowali swoich rówieśników na temat potrzeb zwierząt bezdomnych. Dzięki temu wydarzeniu, szkoła stała się miejscem, gdzie wartości takie jak empatia, pomoc bliźniemu oraz odpowiedzialność za zwierzęta zostały ukierunkowane na praktykę.

Za wszelkie zaangażowanie i udział w akcji, uczniom, nauczycielom oraz całej społeczności szkolnej należą się serdeczne podziękowania. Ich wspólna praca przyczyniła się do stworzenia lepszej rzeczywistości dla zwierząt potrzebujących pomocy.