Niesamowity dzień w naszej szkole

29 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Jastrzębiu odbyła się urokliwa zabawa andrzejkowa, która zgromadziła uczniów klas 1-3 oraz klas 4-8. Impreza skupiła się na dwóch osobnych etapach, zaczynając od młodszych uczniów, a następnie przenosząc się do starszych klas.

Atmosfera była niesamowicie radosna, a przyczyniła się do tego świetna muzyka, która zapełniała salę. Uczniowie nie mogli się oprzeć rytmowi i aktywnie uczestniczyli w tańcach. Dzięki różnorodnym utworom przygotowanym przez Samorząd Uczniowski, każdy znalazł coś dla siebie.

Szczególną atrakcję stanowiły tańce, które poprowadziły utalentowane uczennice z klas 4a, 7b i 8b. Ich występy na scenie przyciągały uwagę, podkreślając zróżnicowanie talentów wśród uczniów.

Należy także wspomnieć o wspólnym zatańczeniu w Belgijki, co połączyło wszystkich uczestników imprezy. To moment, w którym wszyscy, niezależnie od klasy czy wieku, zjednoczyli się w radosnej atmosferze tańca, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Rada Rodziców zatroszczyła się o uczestników andrzejek, przygotowując uroczą przekąskową niespodziankę – sklepik ze słodkościami. Wszyscy mogli delektować się słodkimi smakołykami, co dodatkowo podkreśliło atmosferę przyjęcia.

Warto podkreślić zaangażowanie Samorządu Uczniowskiego, który nie tylko odpowiedzialny był za oprawę muzyczną, ale także aktywnie uczestniczył w organizacji wydarzenia, przyczyniając się do jego udanego przebiegu.

Zabawa andrzejkowa w PSP w Jastrzębiu okazała się pełna uśmiechów, tańca i wspaniałej atmosfery, pozostawiając uczestnikom wiele pozytywnych wspomnień.