Akcja „Podziel się książką”

W Publicznej Szkole Podstawowej w Jastrzębiu trwa akcja pt. „Podziel się książką”. Adresowana jest ona  do wszystkich uczniów, którzy lubią czytać
i chcą się dzielić książkami z innymi. Jej celem jest popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Na szkolnym korytarzu wyeksponowano miejsce, gdzie uczniowie samodzielnie tworzą tzw. „Biblioteczkę otwartą”. Znajdują się tam różnego rodzaju pozycje książkowe, które można przejrzeć podczas niejednej przerwy  lub  wypożyczyć do domu (zgodnie z zamieszczonym regulaminem). W wyżej wymienionej biblioteczce mamy już ponad 50 egzemplarzy  przeróżnych książek.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tak świetnej akcji. Jeśli znudziły Ci się twoje książki, przynieś je do naszej otwartej biblioteki, a może zainteresują kogoś innego. Koordynatorem akcji jest Maria Sasal i Beata Leśniewska.