Wspominamy białą szkołę…

Nasi uczniowie z klasy 4b mieli niezapomnianą przygodę na Białej Szkole w Poroninie! Od 4 do 10 marca przeżywali niezwykłe chwile, nabywając i doskonaląc swoje umiejętności na nartach w atmosferze pełnej zabawy i radości.

Podczas wyjazdu opiekę nad naszymi uczniami sprawowali pani Elżbieta Kowalik i pan Konrad Korzeniowski. Dzięki ich trosce uczniowie mogli bezpiecznie i swobodnie cieszyć się nauką jazdy na stoku oraz integracją z kolegami i koleżankami.

Biała szkoła nie tylko przyniosła doskonałą okazję do doskonalenia umiejętności narciarskich, ale także stanowiła doskonałą lekcję samodzielności i odpowiedzialności. Integracyjny charakter wyjazdu sprawił, że uczniowie lepiej się poznali i zacieśnili więzi przy okazji wspólnych aktywności. Wszyscy wrócili z tego wyjątkowego wyjazdu bardzo zadowoleni i pełni pozytywnych wspomnień. Biała szkoła okazała się nie tylko doskonałą lekcją sportu, ale także niezapomnianym doświadczeniem.