Festiwal o zdrowiu

15 maja 2014 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu odbył się XI POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU. Organizatorem tej prozdrowotnej imprezy był szydłowiecki Sanepid we współpracy ze wszystkimi gminami powiatu.

Nasze gimnazjum  reprezentowali: Angelika Kaluga  i Zuzanna Knop z kl.IIb  jako wokalistki; para taneczna: Aleksandra Kuźdub i Dominik Kopycki z kl. IIb oraz zespół taneczny w składzie: Monika Hamela , Kamila Smyk, Aleksandra Wroniewska, Aleksandra Szymańska z kl. IIb i Karolina Kamińczak z kl. IIc.  Młodzi artyści zaprezentowali piosenkę pt. „Jesteś dla mnie wszystkim”, do której sami ułożyli tekst.  Dwugłosowy śpiew naszych dziewcząt, układ  choreograficzny, stroje i ogólne wrażenie artystyczne sprawiły, że piosenka wzbudziła wśród publiczności zachwyt i została nagrodzona  gromkimi brawami. Były też nagrody indywidualne, dyplom dla szkoły i słodki poczęstunek. Uczniów do występu przygotowali: p. Agnieszka Szpara i ks. Adam Włodek.