3a dla mamy i taty

„Mój dom

w tym domu – mama i tata,

(…) w tym domu miesiące i lata…

w tym domu

(…) moje dzieciństwo radosne:

jak bzy i jaśminy za oknem,

w tym domu rosną.”

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Uczniowie klasy 3 także postanowili w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 15 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty pod hasłem „Kochamy Was całym sercem”. Bogatą część artystyczną otworzyło przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy 3, były też wiersze, życzenia, piosenki. Dzieci zaprezentowały również swoje umiejętności taneczne oraz zadedykowały swoim rodzicom piosenkę „Cudownych rodziców mam” i zaprosiły rodziców do wspólnego tańca. Pani dyrektor Katarzyna Przytuła Bińkowska poczęstowała wszystkich cukierkami.  Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.  Nad całością czuwała p. Renata Czarnota.

Zapraszamy do galerii 🙂

Dzień Mamy i Taty