Bądźmy konsekwentni w swoich postanowieniach

Dnia 18.12.2017r. uczniowie klas IIIc i IIIb wraz z opiekunami: p. B. Leśniewską, p. A. Gniadek oraz p. M. Majstrak wybrali się na wycieczkę do Multikina na film pt. „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

Przed seansem odbyło się spotkanie z przedstawicielem MONARU, który opowiadał  o szkodliwości substancji psychoaktywnych. Wyświetlona została również prezentacja o czterech świecach, które symbolizowały podstawowe wartości w życiu człowieka – wiarę, nadzieję, miłość oraz pokój.

Film odwoływał się do prawdziwej historię Polaka Jerzego Górskiego, który zachwycił cały świat. Miał on nie żyć, a dokonał niemożliwego – wygrał z nałogiem narkomanii i został zwycięzcą podwójnego „triathlonu Iron Man-a”.

Na zakończenie uczestnicy wycieczki mogli podzielić się swoimi wrażeniami na temat filmu i prezentacji w „strefie relaksu konsumpcyjnego”.

Plakat promujący film