Biegamy…

Kliknij aby przejść do galerii

Już po raz piąty – 29 września w Publicznej Szkole Podstawowej w Jastrzębiu odbyły się powiatowe  zawody sportowe  w sztafetowych biegach przełajowych, w dwóch kategoriach wiekowych.
Pięć drużyn dziewcząt i siedem drużyn chłopców z rocznika 2006 i młodsi rywalizowali  na  dystansie 800 m.
Chłopcy z naszej szkoły w składzie: Bednarczyk Jakub, Serwa Kacper, Warso Karol, Kraska Oliwier,  Parszewski Paweł, Małek Oskar, Niziołek Mikołaj, Kozłowski Szymon, Stępień Wojciech, Czajkowski Jakub w swojej  kategorii wiekowej zajęli  trzecie miejsce . Opiekun drużyny Hanna Grzyb.

W rywalizacji rocznika 2003 i młodsi wzięło udział siedem drużyn chłopców i dziewcząt. Chłopcy
z PSP z Jastrzębia z klasami gimnazjalnymi zajęli pierwsze miejsce w sztafetowym biegu przełajowym na dystansie 1000 metrów. Skład zwycięskiej drużyny:  Walkiewicz Antoni, Kosela Mateusz, Matla Wiktor, Kocot Adrian, Gawor Filip, Kobel Bartosz, Napora Filip, Kolasa Jakub, Kolasa Bartosz, Kobylecki Konrad.  Trenerem drużyny jest Konrad Korzeniowski.