Boże Narodzenie tuż, tuż…

Dziś w naszej szkole odbyła się akademia przygotowana przez klasę 6, która miała na celu przybliżenie tradycji świąt Bożego Narodzenia, poszerzenie wiedzy i zrozumienia dla naszych polskich zwyczajów świątecznych,a także promowanie wartości takich jak rodzina, przyjaźń, dobroć i miłość. Było to ważne zaproszenie do refleksji i doświadczania radości, które niesie ze sobą Boże Narodzenie.

Przedstawienie było pełne magii i zaangażowania uczniów, którzy chcieli podzielić się z widzami radością i znaczeniem tych wyjątkowych świąt.

Podczas przedstawienia, uczniowie recytowali wiersze, śpiewali kolędy i prezentowali tradycyjne zwyczaje świąteczne. Była to także okazja do śpiewania kolęd i pastorałek. Dzięki temu wszyscy mieli okazję cieszyć się pięknymi świątecznymi melodiami i klimatem.

Przedstawienie wnosiło radość i ciepło do serc wszystkich obecnych.