Spotkanie wigilijne w klasie IIb

W magicznej atmosferze świąt, 20 grudnia 2023 roku, klasa IIb zorganizowała urokliwe spotkanie wigilijne. Sala, udekorowana z wyjątkową starannością, ożyła dzięki obecności świątecznej choinki zdobionej dekoracjami stworzonymi przez samych uczniów. Stoły uginały się pod wigilijnymi daniami, tworząc prawdziwie świąteczną ucztę.

W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli nam zaproszeni goście, w tym pani dyrektor Katarzyna Przytuła-Bińkowska, pani wicedyrektor Katarzyna Owczarek oraz licznie przybyli rodzice. Razem spędziliśmy czas w wyjątkowej, pełnej świątecznej magii atmosferze.

W części artystycznej, uczniowie z ogromnym zaangażowaniem  zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny. Ich role przypominały tradycje związane ze świętami, a cudownie zaśpiewane kolędy, pastorałki i taniec do „Jingle Bells” pozostawiły duże wrażenie na wszystkich obecnych.

Po części artystycznej, przy ciepłych życzeniach, dzieliliśmy się opłatkiem, tworząc tym samym atmosferę jedności. Następnie zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy, delektując się pysznymi potrawami przygotowanymi przez zaangażowanych rodziców. Podczas posiłku towarzyszyły nam śpiewane kolędy, dodając uroku temu wyjątkowemu wieczorowi.

Nie zabrakło także słodkich upominków, wręczonych przez urocze aniołki zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Te chwile były pełne magii, uroku i radości, tworząc niezapomniane wspomnienia z tegorocznego spotkania wigilijnego.