Dzień Dziecka w klasie 1

1 czerwca uczniowie klas pierwszych PSP w Jastrzębiu, pod czujnym okiem wychowawczyń Doroty Banach i Renaty Czarnoty, wzięli udział w corocznych obchodach Dnia Dziecka. W tym roku uroczystość ta przebiegała pod hasłem „Rodzinnie zdrowo i na sportowo”. Rodzice wraz z dziećmi na wesoło, ale i w atmosferze współzawodnictwa, uczestniczyli w różnych konkurencjach i zabawach sportowych. Były to min.:

• przeciąganie liny
  • wyścigi w workach
  • skoki na skakance
  • wyścigi z dzieckiem „na barana”
  • wyścigi na „trzech nagach”

Było wiele śmiechu i radości. Wszyscy świetnie się bawili, a sportowe zmagania
i umiejętności maluchów i rodziców zostały nagrodzone słodkimi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Po wspólnych zmaganiach sportowych zaostrzone apetyty dzieci zostały zaspokojone pyszną kiełbaską z grila i innymi smakołykami, które przygotowały troskliwe mamy.

To był bardzo udany dzień, w którym dzieci z okazji swojego święta otrzymały najwspanialszy prezent – wspólnie spędzony na zabawie czas z rodzicami.

Kliknij aby przejść do galerii