MAMY KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ !!

W ramach projektu ”Książki naszych marzeń” biblioteka szkolna PSP w Jastrzębiu zakupiła nowe książki. W pierwszej kolejności zakupiono te pozycje, które uczniowie wskazali podczas wcześniej zorganizowanych „Wyborów Książek”. W sumie biblioteka  pozyskała 1625.00 złotych co pozwoliło na zakup wielu nowości wydawniczych. Wszystkie książki zostały już opracowane
i włączone do księgozbioru bibliotecznego.

Wśród nowo zakupionych książek najmłodsi czytelnicy znajdą m.in. serię książek o Królewnie Lence lub Mia and Me ,o Barbi, Martynce i wiele innych bajek, bajeczek.       Ponadto zakupiono książki G. Kasdepke np. „Inżynier Ciućma…”, książki autorstwa Renaty Opala np. „Dzienniczek zakręconej nastolatki”, mamy  Serię Niefortunnych Zdarzeń lub „Dzienniczek Cwaniaczka” i wiele innych bardzo ciekawych tytułów.

Na pewno Każdy uczeń znajdzie coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy do korzystania ze zbiorów naszej szkolnej biblioteki.

Oto niektóre z nich:

P1030634 P1030636 P1030637