Walentynki…

Wszyscy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu wzięli udział w uroczystościach związanych z Walentynkami. Atmosferę tego wyjątkowego dnia podkreślały przypięte do ubrań serduszka, które zostały przygotowane przez panią Małgosię Jasińską oraz uczniów szkoły.

Samorząd uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, dzięki której uczniowie mieli możliwość przekazania życzeń swoim kolegom i koleżankom. Ta inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem, a wielu uczniów skorzystało z okazji, by wyrazić swoje uczucia i sympatię w sposób szczególny.

Obchody Walentynek w PSP w Jastrzębiu nie tylko wprowadziły radość i pozytywną atmosferę w szkole, ale także umożliwiły uczniom wyrażenie wdzięczności i miłości wobec swoich bliskich.