Święto Pluszowego Misia

PLUSZAKI W PSP W JASTRZĘBIU.
– BYŁO MIŁO, WESOŁO I MISIOWO !!!!

Z okazji Święta Pluszowego Misia w Publicznej Szkole Podstawowej w Jastrzębiu biblioteka szkolna włączyła się w obchody tegoż święta.  Każdą klasę odwiedziły „Misie”, które to częstowały lizakami i pozowały do zdjęć. Tego dnia w szkole widoczne były roześmiane buzie uczniów, wielu z nich miało ze sobą plauszaki. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami „Każdy kto miał pluszaka, dostał od misia lizaka”.

Za  „Misiów” przebrali się uczniowie należący do Koła Przyjaciół Biblioteki  –Filip Herka i Patryk Sorsa.

W dniu tym w bibliotece szkolnej nie zabrakło informacji o Święcie Pluszowego Misia. Biblioteka udekorowana była w plakaty –Misie, które wykonali uczniowie, a  książki wypożyczał „Kubuś Puchatek”. Największym powodzeniem cieszyła się „Galeria prac uczniów klas O-III”.

Zajęcia zorganizowała Maria Sasal. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie naszej szkoły.