Życzenia wakacyjne

Droga młodzieży,

Nadszedł czas, na który wszyscy czekaliśmy – wakacje! Chcemy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia od dyrekcji szkoły oraz wszystkich nauczycieli. Pragniemy, abyście spędzili te wakacje radośnie i bezpiecznie. Pamiętajcie, że przygoda może być zarówno ekscytująca, jak i pełna niebezpieczeństw. Dlatego też przygotowałam dla Was kilka wskazówek, jak uniknąć kłopotów i jednocześnie dobrze się bawić.

Po pierwsze, bądźcie świadomi, że wakacje to czas dla Waszego odpoczynku i relaksu. Odpoczywając, nabierzcie sił, aby w nowym roku szkolnym błyszczeć jak gwiazdy na niebie!

Po drugie, bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Tak jak w szkole stawiacie na ochronę, tak samo i w czasie wakacji pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie. Przed wyjściem na plażę, zawsze sprawdźcie warunki pogodowe. Chcecie wiedzieć, dlaczego? Bo skoki do wody z parasolem w ręku nie są zbyt atrakcyjne!

Po trzecie, zapamiętajcie, że słońce ma więcej mocy niż egzaminatorzy. Pamiętajcie o kremach z wysokim filtrem, kapeluszach i okularach przeciwsłonecznych. W ten sposób unikniecie niechcianych czerwonych kartek od naszego wspólnego wroga – poparzeń słonecznych!

Po czwarte, podczas wakacji eksperymentujcie! Nie tylko z różnymi zajęciami i sportami, ale również z kulinarnymi smakołykami. Jednak pamiętajcie, aby eksperymenty w kuchni nie kończyły się wizytą strażaków. W końcu, kto chciałby spędzić wakacje w campingowej remizie?

I na koniec, bawcie się świetnie! Cieszcie się każdą chwilą, czerpcie radość z nowych przygód i nie zapomnijcie wrócić do nas pełni wrażeń i gotowi na kolejne wyzwania. Przypominamy, że wrzesień zbliża się z zawrotną prędkością!

Zdrowia, szczęścia i mnóstwa słońca życzą Wam Wasza dyrekcja szkoły i nauczyciele! Wesołych wakacji!

Pozdrowienia,

Dyrekcja szkoły i nauczyciele