Z ostatniej chwili i nie tylko…

????????????????????????????????????

22 maja 2015r. w Zespole Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu odbył się VII Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych. Uczniowie naszej szkoły: Angelika Kaluga, Sylwia Kosno, Weronika Gromek, Mateusz Nadolny, Tomasz Głuch pod opieką pani Kingi Wesołowskiej zaprezentowali spektakl o tematyce profilaktycznej pt. „Zapamiętaj  kolego, narkotyki nic dobrego!”. Jury przyznało naszej grupie trzecie miejsce i wspaniałą nagrodę – rzutnik! Gratulujemy!!!

????????????????????????????????????

1 czerwca 2015r na szydłowieckim rynku odbył się piknik profilaktyczny zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Szydłowcu podczas którego uczniowie naszej szkoły: Sylwia Kosno, Karolina Kamińczak, Aleksandra Kowalczyk, Mateusz Nadolny, Tomasz Głuch zaprezentowali nagrodzony podczas VII Powiatowego Przeglądu Małych Form Teatralnych spektakl pt. „Zapamiętaj kolego, narkotyki nic dobrego! „Uczniowie przygotowali spektakl pod kierunkiem pani Kingi Wesołowskiej.

Laureatki szkolnego konkursu ortograficznego: Angelika Kaluga, Katarzyna Arak, Wiktoria Wagner i Olga Wietrak dzielnie reprezentowały naszą szkołę podczas XIII Powiatowego Konkursu Ortograficznego, który odbył się19 kwietnia 2015r. w Starostwie Powiatowym.