„Kolorowy dzień”

W ramach działań reintegracyjnych Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole akcję pt.: „Kolorowy dzień”, w której wzięli udział uczniowie wszystkich klas. Każda klasa po wcześniejszym wylosowaniu koloru przebrała się i ucharakteryzowała w swój kolor. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Klasy w których wszyscy uczniowie wzięli udział w zabawie zostały nagrodzone przez panią dyrektor Beatę Przytułę-Binkowską słodkimi upominkami. W najbliższym czasie jury wyłoni również klasę, której uczniowie mieli najciekawsze przebrania, a ich autorzy otrzymają nagrodę specjalną.

Okazało się że inicjatywa ta przyczyniła się do wielu uśmiechów, radości, wykazania się kreatywnością oraz do poczucia wspólnoty klasowej i szkolnej.