„Przyjemne z pożytecznym…”

Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jastrzębiu miała zaszczyt zorganizować bal karnawałowy, który odbył się 10 lutego. Uczestnicy imprezy bawili się doskonale, delektując się obfitością i smakiem przygotowanych potraw. Stoły były uroczo ubrane, a wystrój sali zachwycił wszystkich swoją elegancją. Panująca niezwykle serdeczna i ciepła atmosfera umiliła wspólne chwile spędzone na zabawie. Rodzice uczniów naszej szkoły zaangażowali się w przygotowanie wszystkiego z wielkim poświęceniem i starannością. Podczas balu można było cieszyć się wspaniałą muzyką w wykonaniu zespołu, którego sponsorem był burmistrz gminy – pan Andrzej Bracha. Dochód z imprezy, pozyskany przez Radę Rodziców, w całości zostanie przekazany na potrzeby naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ich ogromny wkład pracy w organizację tego wyjątkowego wydarzenia oraz za wsparcie naszych uczniów.