Tuz przed feriami…

Tuż przed feriami w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla naszych najmłodszych podopiecznych. Jest to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez dzieci wiele tygodni. Tego dnia  już od rana na korytarzach naszej szkoły pojawiały się kolorowe postacie nie tylko z bajek. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych kreskówek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  Przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i tańcach, co potwierdzały uśmiechy na ich twarzach. Pomimo wielu atrakcji najbardziej wyczekiwanym momentem była wizyta Mikołaja, który odwiedził mury naszej szkoły aby wręczyć przygotowywane przez wiele godzin paczki.
Wielkim zainteresowaniem cieszył się również bufet zorganizowany przez Radę Rodziców. Można w nim było skosztować pysznego ciasta, ulubionego batonika czy ugasić pragnienie kubeczkiem soku.