Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 roku o godzinie 09:00 w naszej szkole rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas IV i VIII. Pani Dyrektor Beata Przytuła-Bińkowska podsumowała lata edukacji naszych absolwentów, zwracając szczególną uwagę na wszystkie sukcesy.

Podczas uroczystości najzdolniejsi uczniowie zostali uhonorowani stypendium Burmistrza, które było dowodem uznania dla najwyższych osiągnięć uczniów. Jest to inicjatywa, która docenia i rozwijanie swoich umiejętności. Gratulacje i podziękowania za zaangażowanie, pasję i wytrwałość, jaką ci młodzi ludzie wkładają w swoją edukację złożył również przewodniczący Rady – pan Sławomir Bińkowski oraz przewodniczący Rady Rodziców – pan Cezary Janczyk.

O godzinie 11:00 przyszedł czas na najmłodszych uczniów. Pani Dyrektor wspólnie z wychowawczyniami klas I – III wręczyła wyróżnienia dla uczniów.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!