XVI FESTYN RODZINNY w PSP w Jastrzębiu

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią udało nam się po raz 16  zorganizować w naszej szkole  Festyn Rodzinny.

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, na Festynie pojawiły się tłumy gości. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: były pokazy grupy zapaśniczej, loteria fantowa, kawiarenka, grill, gofry, hod-dogi i wata cukrowa. Ochotnicy mogli pomalować twarz lub zrobić sobie tatuaż. Festyn był też okazją dla uczniów do zaprezentowania swoich talentów. Można było podziwiać ich występy taneczne, wokalne czy muzyczne.

I choć przygotowanie go wymagało sporo wysiłku to przyniósł on fantastyczne rezultaty. Bezcenne uśmiechy i radość dzieci oraz łzy wzruszenia w oczach rodziców i mnóstwo oklasków były odzwierciedleniem panującej atmosfery.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy, dziękujemy sponsorom oraz tym, którzy tego dnia odwiedzili naszą szkołę.

Zapraszamy do Galerii, którą przygotował nasz absolwent Tomasz Kuźdub 🙂