Bal mikołajkowy

Kliknij aby przejść do galerii

W pierwszy, grudniowy piątek dzieci z  grupy 0b wraz z wychowawczynią   i rodzicami wybrały się na wycieczkę do Radomia. W bajkowej scenerii stworzonej w Strefie G2 spotkały bohaterów z bajki „Alicja w krainie czarów”. Zabawa przy muzyce oraz szalone konkurencje w towarzystwie Kapelusznika, Alicji, królika oraz złej królowej Pik doprowadziły do spotkania ze Świętym Mikołajem.

Kulminacyjnym punktem pobytu była możliwość skorzystania ze wszystkich  atrakcji Hula Parku, gdzie w beztroskiej zabawie dzieci dały upust swojej energii. Czas upłynął miło i niepostrzeżenie, aż żal było wracać.

Za poświęcony czas oraz pomoc w czuwaniu nad bezpieczeństwem wszystkich dzieci p. Anna Wakuła dziękuje rodzicom: Monice Banaszczyk, Karolowi Basiakowi, Renacie Kowalczyk, Annie Lisek, Marlenie Niewadzisz oraz Iwonie Ziętek.