„Kochamy Was całym sercem”

Kliknij aby przejść do galerii

8 lutego 2018r. przedszkolaki z grupy 0B z PSP w Jastrzębiu przygotowały uroczystość dla swych ukochanych babć i dziadków. Imprezę wychowawczyni rozpoczęła od powitania ważnych gości – seniorów, na której pojawili się również Pan Dyrektor Zbigniew Sarnat oraz Pani Wicedyrektor Katarzyna Owczarek.

Zaproszeni dziadkowie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt w programie artystycznym przygotowanym z dużą starannością. Dzieci recytowały piękne wiersze i śpiewały piosenki tematycznie związane z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Zerówkowicze odgrywali swoje role z dużym zaangażowaniem i miłością płynącą z małych serduszek, co zostało nagrodzone gromkimi brawami ze strony zaproszonych gości.

Po występie przedszkolaków swoje umiejętności wokalne zaprezentowały uczennice z klas gimnazjalnych: Wiktoria Witkowska, Aleksandra Gąska, Julia Kosno oraz Joanna Kobel.

Na koniec części artystycznej na scenie ponownie pojawili się uczniowie klasy 0B i odśpiewali swoim ukochanym dziadkom „100 lat”, po czym zabrał głos Pan Dyrektor Zbigniew Sarnat, który pięknymi i wzniosłymi słowami zakończył oficjalną część uroczystości.

Teraz tylko pozostało wręczyć upominki. Niecodzienni goście otrzymali dyplomy dla „najcudowniejszej Babci na świecie” i „najcudowniejszego Dziadka na świecie”, na których były czerwone serca własnoręcznie wykonane przez dzieci.

Po wręczeniu upominków wnukowie wraz ze swoimi dziadkami udali się na słodki poczęstunek, przygotowany przez mamy.

To był bardzo wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości, wzruszeń, który upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. A szczęśliwe oraz radosne twarze babć i dziadków były tego dowodem. Ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci.

Wychowawczyni dziękuje wszystkim mamom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.