Zimowy obóz sportowy

Po raz kolejny w ZSP PG w jastrzębiu został zorganizowany zimowy obóz dla klas sportowych, na który w bieżącym roku pojechały klasy  Ia i IIa. Uczniowie wraz z opiekunami p. L. Mąkolą, p. A. Jarzembińską oraz p. M. Majstrak zostali zakwaterowani w Białym Dunajcu w pensjonacie „Bernadetta”.

W czasie wyjazdu uczniowie pod okiem instruktorów uczyli się i udoskonalali swoje zdolności jazdy na nartach. W wolnym czasie grali w bilard i tenisa stołowego w świetlicy oraz jazda na łyżwach i oponkach. Atrakcją obozu była także jazda bryczkami, która zakończyła się ogniskiem.

15 stycznia po egzaminie zostały rozdane certyfikaty ukończenia kursu narciarskiego. Ostatniego dnia podopieczni wraz z przewodniczką zwiedzali Zakopane.

Podróż odbyła się w miłej i wesołej atmosferze. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.