Cały powiat biega w Jastrzębiu

Dzień 23 września dla uczniów z podstawówek i gimnazjów z powiatu szydłowieckiego będzie pamiętnym dniem. W tym dniu odbyły się Eliminacje do  Inwidualnych Biegów Powiatowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Imprezę rozpoczęli wójt gminy Jastrząb Andrzej Bracha, wicedyrektor szkoły Katarzyna Owczarek oraz prowadzący biegi Andrzej Koniarczyk. Najpierw odbyły się biegi szkół podstawowych oraz udekorowanie zwycięzców w poszczególnych rocznikach. Potem wystartowali gimnazjaliści. Z każdego rocznika wybrano 12 uczestników, którzy pojadą na dalszy etap biegów.

W zwycięskich dwunastkach biegaczy z każdego biorącego w wyścigu rocznika, które dostały

się do następnego etapu zawodów, znaleźli się następujący reprezentanci gospodarzy:

– Kinga Serwa, 6. miejsce, rocznik 2004;

– Antoni Walkiewicz, 4. miejsce, rocznik 2004;

– Jakub Bednarczyk, 10. miejsce, rocznik 2005;

– Jakub Czajkowski, 12. miejsce, rocznik 2005.

Utalentowanym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w czasie biegów na poziomie międzypowiatowym!

Podziękowania za obsługę sprzętu i zdjęcia dla Tomka Kuźduba.

Kliknij, by przejść do galerii