Dzień Rodziny w klasie 1a

W piątek 10 czerwca uczniowie klasy 1A zaprosili do szkoły swoich najbliższych – Rodziców i Dziadków. Tego dnia obchodziliśmy Dzień Rodziny.

Uroczystość rozpoczęła wychowawczyni Dorota Banach. Wszystkich zebranych serdecznie powitała również pani dyrektor Beata Przytuła-Bińkowska, która podkreśliła, jak ważną rolę w naszym życiu pełni rodzina.

Następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie. Pokazały to, czego nauczyły się w ciągu tego roku. Były tańce, piosenki i humorystyczne przedstawienia „Historia Babci i Dziadka” oraz „ bawiąc publiczność zabawnymi tekstami. Na zakończenie wszystkie dzieci zaśpiewały wspólnie piosenkę  i obdarowały najbliższych samodzielnie wykonanymi upominkami i kwiatami. Zauważyliśmy, że niejednemu Rodzicowi  i Dziadkowi zakręciła się łezka w oku z dumy i ze wzruszenia. Po części artystycznej Rodziny spędzały czas przy słodkościach przygotowanych przez Rodziców. Miłą niespodzianką były przepyszne torty., które wykonała w prezencie niezawodna babcia Seweryna, pani Monika Maciejewska, za co serdecznie dziękujemy.

Cieszymy się, że możemy wrócić do tradycji naszych spotkań. Są one potrzebne i dzieciom i dorosłym.

Zapraszamy do galerii 🙂